Musisz uaktualnić Flash Player'a Pobierz aktualna wersje flashplayer

 


Hotel Atrium - najlepszy wypoczynek nad Soliną

Centrum konferencyjno-wypoczynkowe „Amer-Pol & Atrium” to idealne miejsce na wypoczynek nad Soliną. Nasz ośrodek znajduje się w urokliwej części Bieszczad, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Bliskość natury i niezwykły klimat miejscowości Polańczyk sprawiły, że wieś uznana została w latach 60-tych XX wieku za uzdrowisko i to w tym czasie powstało tu nie jedno sanatorium oraz dom wczasowy.

Miejscowość Polańczyk znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego, które stanowi zbiornik retencyjny położony w województwie podkarpackim. Potocznie jezioro zwane jest Soliną odznacza się największą w Polsce pojemnością oraz doskonale rozwiniętą linia brzegową. Fakt ten doskonale wykorzystała miejscowość Polańczyk, tworząc przyjemną dla turystów przystań. Umożliwia to korzystanie w pełni z uroków, jakie daje Solina.

Nasz hotel znajduje się w niewielkim oddaleniu od brzegu jeziora, zapewniając dogodny dostęp do wszelkich wodnych atrakcji. Jesteśmy w stanie zapewnić noclegi dla łącznej liczby 400 gości (150 – w domu wczasowym, 250 - w kompleksie sanatoryjnym). Osobom spędzającym wczasy nas Soliną w naszym obiekcie proponujemy komfortowe pokoje i luksusowe apartamenty.

Hotel

Hotel Atrium to doskonale wyposażony obiekt hotelowy, posiadający luksusowe apartamenty oraz restaurację, zapewniającą doskonałe potrawy. W obiekcie znajduje się także salon urody oferujący zabiegi pielęgnacyjne.

O hotelu

Pensjonat

Część noclegowa, jaką zajmuje pensjonat, zapewnia wypoczynek aż 280 osobom. Dogodne położenie oraz przyjemna atmosfera zapewniają doskonałe warunki na wypoczynek rodzinny, wyjazd ze znajomymi czy wczasy prozdrowotne.

Więcej informacji

Sanatorium

Nasze sanatorium, znajdujące się na terenie uzdrowiska Polańczyk, oferuje leczenie sanatoryjne w ramach NFZ, turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji ZUS oraz wyjazdy prozdrowotne dofinansowane ze środków PFRON.

Warunki w sanatorium

Wakacje

Centrum Konferencyjno-Uzdrowiskowe „Amer-Pol & Atrium” jest idealnym miejscem, aby spędzić wakacje nad Soliną. Nasz kompleks oferuje dogodne warunki zarówno dla kuracjuszy, jak i całych rodzin czy grup biznesowych.

Wakacje nad Soliną

 

 

 

  Wakacje nad Soliną

Słońce, zielone plaże i jezioro w samym sercu gór, a do tego komfortowe warunki  letniego wypoczynku dla całej rodziny.  To wszystko a nawet więcej oferujemy naszym gościom, którzy zdecydują się na skorzystania  z naszego wakacyjnego pakietu . Wkrótce oferta Rodzinnych wczasów w Bieszczadach 2014...

         

Turnusy Rehabilitacyjne 2014

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym ogranizowanym w naszych ośrodkach "Amer-Pol" i "Atrium".

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY str.1 >>> str.2>>>           

     Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ośrodka "ATRIUM", usytuowanego w sercu Bieszczad na półwyspie Jeziora Solińskiego zwanego "Bieszczadzkim morzem".

   Pobyt w naszym ośrodku to gwarancja najlepszej obsługi gości, świetne wyposażenie pokoje, wyśmienita kuchnia, a także niezapomniane atrakcje.

    Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

"Amer-pol" Sp. z o.o.  "Atrium"
38-610 Polańczyk
ul. Zdrojowa 28

Województwo: podkarpackie
Powiat: leski
Gmina: Solina

Telefon: 13 469 2010, 13 470 3060

Rezerwacja grupowa: 693 713 609
e-mail: biuro@dwatrium.pl
www: www.dwatrium.pl